Online Business ile Mücadele? Başarmak Bunlar Youtube Marketig ipuçları kullanın

. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Youtube kullanmanıza yardımcı olabilir senin problemin. Böyle bir popüler web sitesi var olduğundan, çok geniş ve farklı bir kitlenin erişimine sahip olabilir. bu büyük hizmetten yararlanmak için bu makaleyi okuyun

youtube marketing

Youtube Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Hedefleriniz ne bilin. Neden Youtube pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Insanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Youtube sayfasında çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin vermek istiyorum. Youtube yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan daha fazla göndermek önerir.

Numaraları gibi taraftarların düşünmeyin. Bu büyük bir hayır-hayır Youtube pazarlama var. Eğer marka şampiyonlarını inşa ediyoruz, sayı toplama değildir. Eğer şirket veya marka seven kişilerden oluşan bir topluluk yaratıyor. onlar kaynaklanmaktadır saygı ile onları tedavi edin. Bu insanlar sizin şirket için bir fark yaratabilir.

Youtube sayfasına Twitter hesabınızı bağlayın. Bu, her iki Youtube hesaplarına mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Youtube sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

youtube marketing

Youtube sayfasında kaydolma karşılığında bir şeyler sunun. onun yorumu burada ziyaretçilerin sayfasından kayıt olması işiniz hakkında devam eden diyalog açısından geliştirecek sağlar. Böyle bir çekiliş bir giriş olarak, onlara bir şey sunan sayfanızda kayıt ve değerli potansiyel müşteriler ile iş sağlayabilir daha olası hale getirir.

İşletme sayfanız için reklam içine Youtube fanı aktiviteyi açmayı deneyin. Bunu yapmak için Youtube self servis reklam aracında Youtube Sponsor Öyküleri kullanabilirsiniz. Temelde reklamlara taraftarların faaliyetlerini döner. O bunu "gibi" sayfanızı işinizi söz fanlar olumlu güncellemelerini görüntülemek veya fanlar ilgili haber besleme hikayeleri teşvik yoluyla işinizi geliştirmek sağlar.

Bu makale gerçekten bile herşeyi yardımcı olabilir, Youtube kendi yöntemleri ile geleneksel pazarlama yöntemleri kravat yardımcı olur dikkate. onlar bu ipuçlarını kullanın Tabii ki, eğer bu sadece gerçekleşecektir. potansiyel müşterilerin milyonlarca şirket görünür almak için bu tavsiyelere uyun. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *